NATJEČAJ za povjeravanje obavljanja komunalne usluge ukopa pokojnika

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sadržaj

Javni natječaj za povjeravanje obavljanja komunalne usluge ukopa pokojnika

Na temelju odredbe članka 30. stavka 3. Zakona o komunalnom gospodarstvu („Narodne novine“, broj 68/18, 110/18 i 32/20), članka 2. Odluke o komunalnim djelatnostima koje se mogu obavljati na temelju pisanog ugovora na području općine Garčin („Službeni vjesnik Brodsko-posavske županije“, broj 18/03) i članka 47. Statuta Općine Garčin (Službeni vjesnik Brodsko-posavske županije, broj 2/18, 9/19 i 13/18 – pročišćeni tekst), Općinski načelnik raspisuje

NATJEČAJ

za povjeravanje obavljanja komunalne usluge ukopa pokojnika

Predmet natječaja:

Predmet natječaja je prikupljanje ponuda za vršenje uslužne komunalne djelatnosti ukopa pokojnika temeljem ugovora.

Tekst natječaja

Prilozi

Skip to content