Odluka župana Brodsko-posavske županije o proglašenju prirodne nepogode izazvane SUŠOM na poljoprivrednim usjevima proljetne sjetve 2022. godine, djetelinsko-travnim smjesama i višegodišnjim nasadima – voćnjacima i vinogradima

Facebook
WhatsApp
Email

Sadržaj

Dana 05. rujna 2022. godine župan Brodsko-posavski dr.sc. Danijel Marušić, dr.vet.med. donosi Odluku o proglašenju elementarne nepogode na području Brodsko-posavske županije izazvane sušom.

Sva dokumentacija za prijavu elementarne nepogode kao i Odluka nalaze se u privitku ove obavijesti, a bitno je za napomenuti za sve prijavitelje da ukoliko obrazac ne bude ispravno popunjen, tj ne budu popunjeni obvezni podaci koji su označeni u obrascu crvenom bojom, isti se neće unositi u registar šteta.

Rok za prijavu i podnošenje ispravno popunjenih obrazaca je 13.09.2022. godine. Nakon tog datuma prijave više nisu moguće.

Prijave se podnose u prostorijama Općine Garčin svakim radnim danom od 08.00h do 13.00h!

Skip to content