Poziv građanima za sudjelovanje u kreiranju proračuna za 2017. g.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Sadržaj

Poštovani građani općine Garčin,

Jedinstveni upravni odjel općine Garčin Vas poziva da sudjelujete u kreiranju proračuna Općine Garčin. Navedite koje projekte želite vidjeti realizirane na području Općine, te koje radove smatrate prioritetnima. Svoje prijedloge, sugestije i komentare možete dostaviti na e-mail: garcin.opcina@gmail.com ili pisanim putem na adresu: Općina Garčin, Kralja Tomislava 92, 35212 Garčin.

Vaši prijedlozi, sugestije i komentari najbolji su pokazatelj koji su projekti potrebni našoj Općini.

PRILOZI

PRIJEDLOG_PRORAČUNA 2017 – naslovnica

PRIJEDLOG_PRORAČUNA 2017 – OPĆI_DIO rashodi

PRIJEDLOG_PRORAČUNA 2017 – OPĆI_DIO prihodi

Skip to content