Poziv na 14. sjednicu Općinskog vijeća, 14.12.2018

Sazivam 14. sjednicu Općinskog vijeća Općine Garčin koja će se održati 14. prosinca 2018. god. (petak) u 18,00 sati. Sjednica će se održati u prostorijama općine Garčin, a predložen je slijedeći

DNEVNI RED

• Usvajanje Zapisnika sa 12. i 13. sjednice Općinskog vijeća
  1. Vijećnička pitanja
  2. Prijedlog i donošenje izmjena i dopuna proračuna Općine Garčin za 2018.g.
    1. Prijedlog i donošenje II. izmjena i dopuna Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture u Općini Garčin za 2018.g.
    2. Prijedlog i donošenje II. izmjena i dopuna Programa kapitalnih ulaganja i dodatnih ulaganja na nefinancijskoj imovini na području Općine Garčin za 2018.g.
    3. Prijedlog i donošenje II. izmjena i dopuna programa održavanja komunalne infrastrukture u 2018.g.
    4. Prijedlog i donošenje II. izmjena i dopuna Programa poboljšanja standarda i kvalitete života stanovništva Općine Garčin za 2018.g.
  3. Prijedlog i donošenje Proračuna Općine Garčin za 2019.g.
    1. Prijedlog i donošenje Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture u Općini Garčin za 2019.g.
    2. Prijedlog i donošenje programa kapitalnih ulaganja i dodatnih ulaganja na nefinancijskoj imovini na području Općine Garčin za 2019.g.
    3. Prijedlog i donošenje programa održavanja komunalne infrastrukture u 2019.g.
    4. Program poboljšanja standarda i kvalitete života stanovništva Općine Garčin za 2019.g.
  4. Prijedlog i donošenje Odluke o izvršenju proračuna Općine Garčin za 2019.g.
  5. Godišnji plan davanja koncesija

Molimo da se sjednici odazovete u zakazano vrijeme, a svoj eventualni izostanak najavite na tel. 422-442.

PREDSJEDNIK OPĆINSKOG VIJEĆA
Mato Jerković